Back to top
04-07-2018 08:09
Krátké video s návodem jak rychle objednat tepelné čerpadlo

Jak snadno a rychle objednat tepelné čerpadlo či plynový kotel ? 

Doporučujeme shlédnutí našeho krátkého animovaného videa :

 

Pokud hledáte spolehlivou topenářskou firmu, která Vám jako majiteli nemovitosti usnadní výměnu Vašeho zdroje vytápění, právě jste ji našli. Nechcete se zdlouhavě probírat v kontaktech na tisíce malých topenářských firmiček, které nakonec nezareagují ani na zmeškaný hovor nebo přijedou na dohodnutou montáž o několik hodin později ? Nepřejete si, aby topenáři přijeli špinaví a po jejich odjezdu jste museli několik dní větrat dům či byt ? Nechcete slyšet věty typu : "no to nevím, to bude problém, kdo to tu proboha přede mnou dělal ?".  Kontaktujte nás přes krátký desetibodový formulář www.topite.cz/k-nabidce a přesvědčte se sami, že to jde i jinak. 

Cenovou nabídku dostanete do druhého dne, náš odborný poradce se Vám bude maximálně věnovat a pomůže vám s výběrem vhodného řešení vytápění vaší nemovitosti, dopředu Vás informujeme o všech detailech montáže. Nehrozí u nás dodatečné překvapení s "víceprácemi" ani navyšováním ceny. Cena v naší finální nabídce je konečná a neměnná.

U Topíte.cz najdete vše na jednom místě :

  • poradenství
  • prodej topných zdrojů (tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle,elektrokotle, rekuperace,klimatizace,solární kolektory)
  • finanční služby (úvěry a dotace)
  • montáž VLASTNÍMI instalačními týmy
  • servisní práce (kvalitní záruční i pozáruční servis)

Nabízíme a instalujeme produkty všech kvalitních výrobců Buderus, Vaillant, Viesmann a Regulus.

S námi nemusíte mít z tak zásadního kroku jako je výměna topného zdroje strach. Hřeje nás vědomí, že jsou klienti spokojeni a vrací se k nám.