Back to top
07-08-2018 11:18
Úvěry na tepelná čerpadla a plynové kondenzační kotle

Úvěr na tepelné čerpadlo nebo plynový kotel ? Ano

Je to tak, pokud máte jako majitel nemovitosti problém s profinancování změny topného zdroje, umíme Vám velmi elegantně pomoci.

Důvody proč využít námi nabízený úvěr Topíte.cz mohou být v zásadě dva :

  • Nemám dostatek finančních prostředků na výměnu topného zdroje, ale chci snížit měsíční výdaje na vytápění okamžitě

První část klientů si je vědoma, že výměnou starého neekonomického topného zdroje (ať už jde o kotel na pevná paliva, elektrokotel či starší plynový kotel) za moderní a vysoce efektivní kondenzační plynový kotel nebo tepelné čerpadlo získají obrovskou měsíční úsporu na výdajích za vytápění. Avšak nemají dostatek volných prostředků na poměrně velký výdaj spojený s touto změnou, což je v případě plynového kotle částka od 60-ti tisíc Kč a u tepelného čerpadla dokonce nad 200 tisíc Kč. Máme řešení, využitím úvěru Topíte.cz na nákup a instalaci nového topného zdroje nemusíte čekat a můžete začít šetřit na měsíčních výdajích okamžitě. V níže uvedené tabulce jsou modelové příklady, jak je využití půjčky výhodné. Dá se říci,že úspora na nákladech za vytápění Vám pokryje kompletní splátky úvěru a nový zdroj vytápění Vás v podstatě vyjde zdarma.

  • Čekám na finance z dotačního programu a potřebuji finanční pomoc pouze na několik měsíců

Mnoho klientů se na nás obrací s problémem, že čeká na schválení dotace na změnu zdroje vytápění (Kotlíková dotace, Zelená úsporám nebo Čistá energie Praha) a potřebují najít finanční prostředky na mezidobí, kdy nové tepelné čerpadlo nebo plynový kondenzační kotel objednají u montážní firmy a mezi schválením žádosti o dotaci a obdržením finanční částky na svůj účet. Tato doba může být v řádu měsíců a nezřídka i rok a více.Opět můžeme pomoci. Na celý výdaj spojený s novým zdrojem vytápění poskytneme úvěr a po obdržení financí z dotace se úvěr bez jakékoliv sankce doplatí a ukončí.

Oběma popsaným skupinám našich klientů poskytnutím úvěru Topíte.cz pomůžeme a nabídneme možnost okamžité výměny zdroje vytápění, kterou by jinak nemohli z finančního důvodu provést.

Pomůžeme všem majitelům nemovitostí k výraznému snížení měsíčních nákladů na vytápění od 30-ti do 70-ti %. Bez naší pomoci by neměli jinou možnost, než čekat dlouhou dobu než danou částku našetří.

Navíc vše je možné zajistit pod jednou střechou u Topíte.cz :

  • projektování a naplánování výměny zdroje vytápění

  • financování (dotace a úvěry)

  • odborná instalace vlastními montážními týmy

  • zprovoznění a zaučení ovládání

  • záruční i pozáruční servis

Těšíme se na Vaše zavolání zdarma na zelené lince 800 88 77 22 nebo vyplnění jenoduchého dotazníku na www.topite.cz/k-nabidce