Měníme
topenářské služby
v České republice.

Jsme žhaví pro to, abychom dělali věci lépe než ostatní.

Start-up Topíte.cz jsme založili na začátku roku 2018, abychom vyvolali revoluci a inovaci doposud velmi neuspokojivé situace v oboru topenářství v České republice. Motivovala nás k tomu hlavně vlastní zkušenost a reakce našeho okolí. Díky digitálním technologiím a vylepšenému přístupu chceme pomáhat ostatním, aby topili snadno, rychle, úsporně, šetrně a moderně. Díky tomuto přístupu naši klienti ušetří na nákladech za topení a sníží emise oxidu uhličitého až o 30 %.

 

Našim cílem je nabízet výrazně kvalitnější a komplexnější služby než naše konkurence, zkrátka poskytovat moderní služby v moderní době.

Držte nám palce a pojďte do toho s námi!

Náš tým
Daniel Helcl
Od roku 1996 získával několik let zkušenosti ve společnosti Eurotel Praha na pozicích v oddělení prodeje a marketingu. Posledních 15 let působil jako Managing & Creative Director ve dvou reklamních agenturách a jeho osobní zálibou jsou dlouhodobě nemovitosti. Od roku 2017 se aktivně věnuje přípravě nové startupové společnosti Topíte.cz. Tento projekt vidí jako unikátní nástroj jak za pomoci digitálních technologií českým domácnostem usnadnit rychlý a jednoduchý přístup k novému vytápění.
Jiří Švéda
V oboru se pohybuje již od ukončení Střední průmyslové školy obor Technická zařízení budov v roce 2001. Během studia na vysoké škole začal pracovat jako Mistr mechaniky TZB u společnosti Instalace Praha a poté několik let jako Project Manager. V polovině roku 2011 společně s Ing. Karlem Náprstkem založili společnost Complex Energy, kde zúročili nabité vědomosti v oborech jako je vytápění, zdravotně technické instalace, vzduchotechnika a alternativní zdroje energie.
Ing. Karel Náprstek
V roce 2010 úspěšně absolvoval ČVUT v Praze se zaměřením na technické zařízení budov a stavební fyziku. Poté nastoupil do soukromé firmy jako vedoucí montáží tepelných čerpadel a solárních systémů. V roce 2011 založil společně s Jiřím Švédou firmu zabývající se instalacemi tepelných čerpadel, solárních systémů a otopných soustav Complex Energy. Od roku 2017 působí v nové společnosti Topíte.cz, kterou považuje za jedinečnou příležitost, jak zkvalitnit celý obor topenářství v České republice.