Hoříme pro vaši spokojenost.

Spolehlivé
ceny

I když přinášíme teplo, naše cena spolehlivě zamrzne. Před podpisem smlouvy od nás obdržíte pevnou cenovou kalkulaci, která už se nezvýší. Máte tak jistotu, že zaplatíte jen co si objednáte.

Poradíme v
dotacích a papírování

Chceme pro vás jenom to nejlepší. Rádi vám proto pomůžeme se zajištěním aktuálně nabízených dotací, zkontrolujeme za vás podmínky financování a postaráme se o podání žádosti na příslušný úřad.

Jsme zapálení
odborníci

Můžete si být jistí, že víme, co děláme. Jsme specialisté v oboru topenářství i členem Cechu topenářů a instalatérů ČR. Navíc udáváme nové trendy v oblasti kvality, čímž inspirujeme naši konkurenci.

Cenová nabídka
už za 5 minut

Podporujeme zvědavost, proto si na našich stránkách můžete jednoduše a rychle vypočítat, kolik vás to všechno bude stát. Nabídka ceny je navíc nezávazná, můžete se tedy rozhodnout opravdu v klidu.

Měníme topenářské služby
v České republice

Stejně jako vy, i my máme své cíle a sny. S pomocí kvalitních řemeslníků chceme přinášet jednoduchou a snadnou výměnu topných systémů do českých domácností a nabízet výrazně lepší služby než konkurence.

Moderně a online

Ukážeme vám, že i topení může být moderní. Inovativním přístupem a digitální optimalizací celého procesu od výběru topného systému až po samotnou instalaci tvoříme řemeslo budoucnosti.

Vřelá úspora nákladů

I když u vás bude příjemné teplo, účty vám rozhodně konto nevypálí. Výměnou zastaralých topných systémů za ty efektivnější, úspornější a modernější totiž ušetříte až 30 % nákladů za vytápění.

Jsme žhaví
pro životní prostředí

Chraňme společně planetu, která nám poskytuje své teplo. Koupí nového zdroje vytápění výrazně pomůžete snížení emisí oxidu uhličitého v ovzduší a přispějete ke zlepšení stavu globálního oteplování.

Jsme tu pro to, abychom zlepšili způsob, jakým topíte. Vyplňte náš krátký formulář a my vám během pár minut doporučíme to nejvhodnější topné zařízení pro vaši domácnost.

Topné systémy
přesně pro vás

Zjistěte, jaké topné systémy se nejlépe budou hodit právě pro vaši domácnosti. Nabízíme úsporná a moderní řešení.

Pomoc
s financováním

Víme, že někdy se vaší peněžence výměna kotle prostě nehodí. Podpoříme vás financováním, a dokonce vám pomůžeme se získáním dotací.

Vstřícný
servis

Pro vaše pohodlí a jasné ceny nabízíme několik kompletních servisních balíčků. Vyberte si, co vám vyhovuje.
Zvolte si změnu, která vás zahřeje u srdce.